Skarby Murano to sklep, który został stworzony przez kobiety dla kobiet. 

Jesteśmy przekonane, że biżuteria dodaje blasku naszemu życiu. Naszą ideą zatem jest to, aby piękna włoska biżuteria była dostępna dla każdej kobiety.

Pomysł zrodził się podczas podróży do Wenecji. Oczarowała nas wenecka laguna, a w szczególności niewielka wysepka Murano. Miejsce to jest sercem artystycznego rzemiosła specjalizującego się w wyrobach ze szkła. Największe wrażenie wywarła na nas oczywiście biżuteria.

Biżuteria ze szkła Murano to bogactwo barw i kształtów. Wytwarzana od pokoleń w warsztatach skupionych wokół Wenecji jest dumą i jedną z wizytówek tego magicznego miasta. Niebanalne wzornictwo i tradycyjna technologia do dziś owiana tajemnicą zauroczyły nas do tego stopnia, że zapragnęłyśmy przyjrzeć się jej znacznie bliżej, a wręcz zaprezentować ją i zaoferować Wam.

W naszym sklepie znajdziecie tylko oryginalną włoską biżuterię. Mamy nadzieję, że zachwycicie się  nią i znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam udanych zakupów i wielu przyjemnych chwil oświetlonych blaskiem biżuterii Murano.