Kolczyki

Kategoria kolczyki to miejsce, gdzie znajdziecie kolczyki zróżnicowane pod względem zapięcia, wzorów, kolorów oraz technik wytworzenia. W tej kategorii znajdują się kolczyki bazy do biżuterii modułowej, kolczyki srebrne, kolczyki srebrne pokryte delikatną złotą powłoką oraz kolczyki  Murrina z oryginalnym wzorem wykonanym techniką Millefiori. Wszystkie występujące modele są wykonane ze srebra próby 925 i szkła Murano.

Kolczyki bazy to wyjątkowe kolczyki. Można na nie zakładać charmsy szklane i srebrne z naszej oferty a co za tym idzie tworzyć za każdym razem inne kolczyki. Zdecydowanie najlepiej na tym typie kolczyków  prezentują się okrągłe koraliki, których oferta w naszym sklepie jest bardzo bogata. Kolczyki, dzięki pięknemu kształtowi, same w sobie są bardzo dekoracyjne. Kolczyki bazy są elementem biżuterii modułowej, dlatego w zależności od zawieszonych koralików świetnie sprawdzają się zarówno w stylizacjach codziennych jak i wieczorowych. Mając jedną parę kolczyków i wymieniając koraliki, możemy każdego dnia cieszyć się nową wersją w zależności od nastroju czy okazji. Oglądając kolczyki, dobrze jest pamiętać o naszej ofercie baz do bransoletek i naszyjników, która pozwala na stworzenie własnego, oryginalnego kompletu biżuterii. Wszystkie elementy biżuterii modułowej z naszej oferty pasują do siebie.

W tej kategorii prezentujemy również gotowe propozycje kolczyków modułowych z koralikami z naszej oferty. Srebrne i szklane charmsy zawieszone na kolczykach tworzą piękne kompozycje, które sprawdzą się przy różnych okazjach.

Kolejny typ to kolczyki srebrne z elementami ze szkła Murano w różnej kolorystyce, kształtach i wzorach.  Zróżnicowana długość i ilość  dekoracyjnych elementów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ten rodzaj kolczyków posiada eleganckie, wygodne angielskie zapięcie. Występujące modele dzielą się na kolczyki srebrne i kolczyki srebrne z delikatną złotą powłoką co zapewnia wybór zarówno osobom preferującym srebrną jak i złotą biżuterię. Eleganckie, ponadczasowe stanowią widoczny element stylizacji.

Kolczyki Murrina to oryginalna szklana biżuteria pochodząca z wyspy Murano. Charakterystyczny wzór został uzyskany dzięki zastosowaniu  techniki millefiori wywodzącej się z wyspy Murano aż z XIII wieku. „Millefiori" dosłownie znaczy tysiące kwiatów. Metoda ta polega  na  stapianiu kolorowych szklanych prętów, z których powstaje najczęściej kwiatowy wzór.  Wszystko zależy od umiejętności i fantazji artysty. Powstałe pręty tnie się na małe elementy. Kolejnym etapem jest układnie wzoru z drobniutkich  szklanych kawałków, a następnie zatopienie ich w przezroczystym szkle. Tak powstają kolczyki Murrina oferowanie w naszym sklepie. Na stworzenie każdej Murriny trzeba poświęcić wiele czasu i cierpliwości.  Każdy artysta obowiązkowo dokłada jeszcze swoje serce, bo to gwarantuje powstanie tak pięknej biżuterii. Delikatne kolczyki Murrina oprawione są w srebro próby 925 z zapięciem - bigiel otwarty. Szeroka oferta kolczyków zadowoli najbardziej wymagających klientów. Kolczyki różnią się kolorem, wzorem, wielkością i ceną, dlatego każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Nasze kolczyki doskonale pasują zarówno do codziennych stylizacji jak i do wieczorowych kreacji.

Oglądając kolczyki Murrina dobrze jest pamiętać o naszych wisiorkach Murrina, które pięknie komponują się z kolczykami z naszej oferty. Każdy może stworzyć swój niepowtarzalny komplet biżuterii.

Wszystkie kolczyki z naszej oferty to oryginalne produkty włoskie. Ich autentyczność potwierdzona jest certyfikatem, który dołączony jest do każdego produktu. Kolczyki zapakowane są w eleganckie pudełko prezentowe.

Na wyspie Murano nadal wytwarza się biżuterię  w oparciu o techniki wywodzące się aż z XIII wieku. Dzisiaj nie trzeba już jechać do Włoch, żeby  zdobyć te cudeńka. Nie wychodząc z domu możecie zakupić je w naszym sklepie.

Kolczyki z naszej oferty to doskonały pomysł na prezent.

Ilość produktów: 53

Pokazano 1-12 z 53 pozycji