Charmsy

Biżuteria modułowa to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który pozwala na tworzenie własnych kompozycji. To nie jest zwykła biżuteria, którą kupujemy i zakładamy, to jest biżuteria, która pobudza naszą wyobraźnię. Na pewno każda kobieta znalazła się w sytuacji, kiedy pomyślała patrząc na swoją kolekcję biżuterii, że już jej się znudziła, że już wiele razy ją zakładała a wszyscy już ją widzieli. W przypadku biżuterii modułowej taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Dowolne łączenie elementów daje nieograniczone możliwości tworzenia. Wspaniałe jest to, że wszystkie elementy pasują do siebie i to od nas zależy, jak je połączymy. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Nic dziwnego, że biżuteria modułowa cieszy się taką ogromną popularnością wśród kobiet, przecież każda kobieta jest wyjątkowa tak, jak wyjątkowa jest nasza biżuteria.

W kategorii charmsy znajdziecie: koraliki, stopery, zawieszki, naszyjniki i bransoletki bazy czyli wszystkie elementy do tworzenia biżuterii modułowej. Posiadamy największą ofertę charmsów ze szkła Murano w Polsce i ciągle powiększamy ją o nowe modele. Biżuteria modułowa jest dostępna dla każdej kobiety niezależnie od gustu czy zamożności portfela. Fajne jest to, że swoją przygodę z nią możemy zacząć od bransoletki z jednym koralikiem i stopniowo powiększać swoją kolejcę w zależności od potrzeb czy możliwości.

Biżuteria w naszym sklepie jest sprowadzana z Włoch. Powstaje na wyspie Murano słynącej w wyrobów szklarskich na całym świecie. Cechuje ją wysoka jakość i piękne wzornictwo. Oryginalne pochodzenie biżuterii potwierdzone jest wybitym znakiem na insercie koralika oraz certyfikatem dołączonym do produktów. Naszą biżuterię pakujemy w zależności od zestawu w ozdobny woreczek z lub pudełko prezentowe. Biżuteria ze sklepu Skarby Murano to gotowy pomysł na prezent.Ilość produktów: 138

Pokazano 1-12 z 138 pozycji