Wisiorki Róże

Wisiorki oferowane w tej kategorii mają uroczy kształt kwitnącej róży. Pochodzą z niewielkiego atelier położonego w samym sercu wyspy Murano. Wyspa ta słynie z wyrobów szklanych wykonywanych tradycyjną metodą sięgającą aż XIII wieku. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie, dlatego, mimo iż tworzone są według tych samych wzorów, każdy jest jedyny i wyjątkowy. W naszej ofercie posiadamy pojedyncze egzemplarze, jak i powtarzalne wzory, ale nigdy nie są one identyczne. Nasza biżuteria posiada certyfikat potwierdzający jej pochodzenie. Na odwrocie większości wisiorków dodatkowo wybity jest znak gwarantujący, że jest to oryginalne szkło Murano.

Wisiorki Róże to autorski wzór naszej artystki, posiada ona wielką kolekcję róż w przeróżnych kolorach, zarówno ze szkła transparentnego, jak i nieprzezroczystego. Widząc, jakim powodzeniem cieszą się róże wśród naszych klientów, my także sukcesywnie powiększamy naszą ofertę. Kwiatowy wzór sprawdzi się doskonale zarówno do codziennych stylizacji, jak i wieczorowych kreacji. 

Wisiorki ze szkła Murano to doskonały pomysł na prezent. Możemy być pewni, że osoba obdarowana otrzyma coś naprawdę wyjątkowego – kawałek niesamowitej historii zamkniętej w szkle.

Ilość produktów: 14

Pokazano 1-12 z 14 pozycji