Wisiorki Róże

To kategoria, w której możemy poczuć się jak w ogrodzie różanym ponieważ prezentowane wisiorki mają uroczy kształt kwitnącej róży. Pochodzą z niewielkiego atelier położonego w samym sercu wyspy Murano. Autorką tych zjawiskowych wisiorków ze szkła weneckiego, których wykonanie wymaga niezwykłych umiejętności, ale i ogromnej wrażliwość jest młoda artystka. Wisiorki Róże to jej autorski  wzór. W malutkiej pracowni mieści się wielka kolekcję Róż w przeróżnych kolorach, zarówno ze szkła transparentnego, jak i nieprzezroczystego.

Widząc, jakim powodzeniem cieszą się Róże wśród naszych klientów, my także sukcesywnie powiększamy naszą ofertę. Do wyboru mamy wisiorki Róże w pięknych, czasem nieoczywistych kolorach. Kwiatowy wzór sprawdzi się doskonale zarówno do codziennych stylizacji, jak i wieczorowych kreacji. Zawieszone na różnych jubilerskich sznurkach nabierają innego charakteru. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie, dlatego, mimo iż tworzone są według tych samych wzorów, nieznacznie się różnią.

Nasza biżuteria posiada certyfikat potwierdzający jej oryginalne pochodzenie. Na odwrocie wisiorków dodatkowo wybity jest znak gwarantujący, że jest to oryginalne szkło Murano, którego historia jest niezwykle fascynująca.

Wisiorki ze szkła Murano to doskonały pomysł na prezent. Możemy być pewni, że osoba obdarowana otrzyma coś naprawdę wyjątkowego – kawałek niesamowitej historii zamkniętej w szkle.

Ilość produktów: 16

Pokazano 1-12 z 16 pozycji