Koraliki ze szkła Murano

Koraliki ze szkła Murano są elementem biżuterii modułowej, z której możemy tworzyć bransoletki, naszyjniki czy kolczyki.

To wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziecie naprawdę pokaźną ofertę charmsów ze szkła Murano. Możemy śmiało powiedzieć, że posiadamy największą ofertę szklanych koralików ze srebrnym insertem w Polsce. Znajdziecie tu koraliki w wielu kolorach i wzorach, o różnej strukturze i wielkości. Szeroki wybór zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Nasze charmsy cechuje wysoka jakość i precyzyjne wykonanie. Ich niewątpliwym atutem jest to, że posiadają uniwersalną średnicę otworu co pozwala na umieszczenie ich na wszystkich bransoletkach bazach z naszej oferty oraz bransoletkach innych producentów.

Charmsy ze szkła Murano dają możliwość tworzenia swojej autorskiej biżuterii. Biżuteria modułowa doskonale sprawdza się jako dopełnienie stylizacji na specjalne okazje, jak i na co dzień. Wśród miłośniczek biżuterii modułowej mogą znaleźć się Panie, które preferują delikatną biżuterię oraz te, które wolą biżuterię bardziej okazałą.

Teraz już wszystko zależy od Waszej kreatywności.

Ilość produktów: 96

Pokazano 1-12 z 96 pozycji