Korki do wina i otwieracze do piwa

Choć nasz sklep głównie w swojej ofercie posiada biżuterię, to korki do wina prezentowane w tej kategorii zajmują szczególne w nim miejsce. Nie jest łatwo znaleźć oryginalne akcesoria do wina. Zazwyczaj korki do wina spełniają swoją funkcję praktyczną, ale wykonane ze stali czy plastiku są zwyczajnie nieciekawe. Nam się udało. Zgodnie z naszą filozofią nasze korki wykonane są ze szkła Murano. Eleganckie, oryginalne, wyjątkowe - tak można by je określić w skrócie, ale one zasługują na dużo więcej uwagi. Powstają w samym sercu wyspy Murano, której wyroby szklane są znane i cenione na całym świecie. Wytwarzane są według technik wywodzących się aż z XIII wieku. Historia tego niezwykłego szkła jest fascynująca.

Nasze korki powstają w pracowni bardzo zdolnego artysty, który jest mistrzem w swoim fachu. Każdy egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny. Paleta barw i wzorów zadowoli najbardziej wymagających klientów. Poza niewątpliwym elementem dekoracyjnym mają funkcję praktyczną. Pozwalają zatrzymać aromat i smak wina na dłużej. Miłośnicy wina mogą się nim raczyć przez długie wieczory bez obawy o jego stan.

W naszej ofercie mamy korki ze sali nierdzewnej z ozdobnym zakończeniem ze szkła Murano zarówno matowe jak i błyszczące. Na każdym z nich wybity jest znak potwierdzający jego oryginalne pochodzenie.

Korki ze szkła Murano zapakowane są w czarne, eleganckie pudełko prezentowe. Korek do wina to doskonały pomysł na prezent, zarówno sam jak i w towarzystwie dobrego wina. Jeżeli zależy Ci na oryginalnym gadżecie do wina to korki do wina z naszej oferty sprawdzą się idealnie.

Ilość produktów: 21

Pokazano 1-12 z 21 pozycji