DLACZEGO MY?...

Jesteśmy właścicielkami i jednocześnie wielkimi pasjonatkami naszego sklepu, który traktujemy jak nasz SKARB  Dbamy o niego i staramy się ciągle go rozwijać, a praca daje nam wiele radości i satysfakcji. Stawiamy na jakość i w tym zakresie mamy 2 podstawowe atuty: produkt i obsługę klienta.

PRODUKT

Główną ideą powstania naszego sklepu była sprzedaż BIŻUTERII WŁOSKIEJ i konsekwentnie się tego trzymamy. Stawiamy na jakość i oryginalne pochodzenie produktów, dlatego całą naszą biżuterię sprowadzamy z Włoch. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane, a szklane wisiorki mają wybity znak „Made in Murano” potwierdzający jego pochodzenie.

OBSŁUGA KLIENTA

Naszym niewątpliwym atutem jest obsługa Klienta. W dobie anonimowych zakupów i automatycznych sekretarek, stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem. Chętnie rozmawiamy z Klientami przez telefon i piszemy maile, zawsze zachęcamy ich do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Lubimy ludzi i lubimy z nimi rozmawiać :). Chcemy, aby nasi Klienci czuli się komfortowo kupując u nas, zależy nam na tym, aby wracali do nas z przyjemnością. Nasz sklep spełnia oczywiście wszystkie wymogi prawne, a także wysokie standardy nowoczesnych sklepów internetowych. Dbamy o przejrzystość sklepu, wiarygodność zdjęć i opisów produktów. Oferujemy szeroki wybór sposobów płatności i dostaw, zapewnimy bezpieczeństwo zakupów dzięki certyfikatowi SLL.