NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Co zrobić, jeśli zakupiona bransoletka jest za duża/za mała? Jeśli zakupiona bransoletka jest za duża lub za mała, oczywiście można ją wymienić na odpowiedni rozmiar. Należy pamiętać, aby to zrobić jak najszybciej (maksymalnie 14 dni od daty dostawy). W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny, aby ustalić szczegóły wymiany.

- Jak dobrać odpowiednie stopery do bransoletki bazy?

W naszej ofercie mamy kilka modeli bransoletek baz i stoperów, jednak nie wszystkie bazy i stopery są kompatybilne. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na opisy bransoletek baz i stoperów, ponieważ tam znajdują się informacje, jakie modele do siebie pasują. Np. opis stopera SS01.LL: Srebrny stoper  próby 925 z silikonowym  wnętrzem blokujący koraliki na bransoletce. Gładka niewielka srebrna kulka poza funkcją praktyczną jest również elementem ozdobnym bransoletki.  Stoper pasuje do modelu srebrnych bransoletek typu żmijka o kodzie:  BS02.LI Np. opis bransoletki bazy BS02.LI: Bransoletka ze srebra próby 925 stanowiąca bazę do tworzenia bransoletek modułowych z wymiennymi charmsami. Uniwersalna końcówka zapięcia i średnica bransoletki umożliwiają zawieszenie na niej wszystkich koralików szklanych i srebrnych z naszej oferty, jak również koralików modułowych innych producentów. Stopery z silikonowym wnętrzem blokują koraliki na bransoletce. Do bransoletki BS02.LI pasują stopery: SS01.LI, SS02.LI, SS03.LI z naszej oferty. Długość bransoletki jest liczona łącznie z zapięciem. Do wyboru długości: 17cm,  18cm, 19cm, 20cm.

- Czy nasze charmsy pasują do bransoletek innych marek?

Tak, charmsy z naszej oferty mają uniwersalne otwory, a więc pasują do bransoletek modułowych innych producentów i marek.

- Czy można zamówić wisiorek ze sznurkiem dłuższym/krótszym, niż jest napisane w karcie produktu?

Tak, jak najbardziej, można zamówić sznurek o długości innej, niż standardowa (50 cm). W tym celu należy skontaktować się z nami (mailowo lub telefonicznie) w momencie składania zamówienia. Inna, niż standardowa długość sznurka może wydłużyć o 1 dzień realizację zamówienia.

- Skąd wiadomo, że sprzedawana przez nas biżuteria jest wykonana ze szkła Murano?

Oryginalność sprzedawanej przez nas biżuterii jest potwierdzona certyfikatem pochodzenia, dodatkowo na tylniej stronie wisiorów jest wybity znak „MADE IN MURANO”

- Jaką próbę ma srebro sprzedawane ?

Sprzedawane przez nas wyroby srebrne mają najwyższą próbę 925