Naszyjniki i charmsy na srebrnym łańcuszku

Czasami mniej znaczy więcej, a zatem jeżeli lubisz subtelną biżuterię, to jesteś we właściwym miejscu. W tej kategorii prezentujemy srebrne naszyjniki zakończone ozdobnym frędzlem oraz łańcuszki srebrne z jednym charmsem.

Naszyjnik srebrny jest wyjątkowy i uniwersalny. Jego przemyślana forma pozwala na dopełnienie go dowolnymi charmsami zarówno z naszej oferty jaki i koralikami innych producentów. Elegancki, subtelny sam w sobie stanowi widoczny element stylizacji, a po nałożeniu koralików zyskuje nowy blask. Naszyjnik srebrny z dekoracyjnym frędzlem jest elementem biżuterii modułowej. Zmieniając koraliki możemy za każdym razem stworzyć zupełnie nową wersję. W naszej ofercie posiadamy również bransoletki modułowe co pozwala na stworzenie swojego autorskiego kompletu biżuterii. Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia.

Charmsy na srebrnym łańcuszku to gotowa propozycja dla Pań, które lubią delikatną biżuterię. Łańcuszek typu żyłka i dowolny charms lub zawieszka stanowią dobraną parę. Kupując taki zestaw możemy dopiero rozpocząć swoją przygodę z biżuterią modułową . Zawieszony na łańcuszku koralik można swobodnie zdejmować i wymienić go na inny. To wygodna opcja, która pozwala dopasowywać biżuterię do okazji, stylizacji czy nastroju.

Piękna biżuteria wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego wszystkie nasze produkty zapakowane są w eleganckie pudełko prezentowe, a ich oryginalne włoskie pochodzenie potwierdzone jest certyfikatem.

W tej kategorii znajduje się kilka gotowych propozycji stworzonych przez nas, ale Wy możecie skomponować zupełnie coś nowego. Jeżeli w naszych zestawach chcielibyście dokonać jakiejś zmiany lub z naszą pomocą stworzyć inną kompozycję, oczywiście jest to możliwe. Teraz już wszystko zależy tylko od Was.

Ilość produktów: 10

Pokazano 1-10 z 10 pozycji