Biżuteria Murano

Biżuteria Murano to oryginalna szklana biżuteria pochodząca z wyspy Murano.

Przepiękne, niepowtarzalne wzornictwo z historię w tle gwarantuje doskonały wybór. Biżuteria jest wykonana według tradycyjnej metody pochodzącej aż z XIII wieku. Historia szkła Murano jest naprawdę fascynująca, a wyroby z wyspy Murano są znane i cenione na całym świecie. To wyjątkowo udane połączenie tradycji z nowoczesnością.

Biżuteria wykonywana jest ręcznie, dlatego, mimo iż tworzone są według tych samych wzorów, każdy jest jedyny i wyjątkowy. W naszej ofercie posiadamy pojedyncze egzemplarze, jak i powtarzalne wzory, ale nigdy nie są one identyczne. 

Wisiorki ze szkła Murano występują w różnych kształtach. Urzekająco piękne wisiorki w postaci kwiatu rozkwitniętej róży mają wielu wiernych fanów wśród naszych klientów. Kategoria z wisiorkami w kształcie kropli to miejsce, które kochają kobiety preferujące delikatną biżuterię. Serca i serduszka ze szkła Murano skradły już wiele serc. A wisiorki w pojedynczych egzemplarzach dają gwarancję na posiadanie biżuterii jakiej nie będzie miał nikt inny.  Każdy wisiorek w zależności od modelu zawieszony jest  na ozdobnym jubilerskim sznurku lub obroży.

Inną grupą wisiorków ze szkła Murano są delikatne Murriny. Wykonane techniką millefiori, która polega na układaniu wzorów z cieniutkich kolorowych laseczek szkła  i stapianiu ich w jedną całość. Powstały szklany pręt można dowolnie ciąć. Następnie z otrzymanych elementów układa się misterny zazwyczaj kwiatowy wzór, a następnie zatapia się go w przezroczystym szkle. Tak powstają Murriny sprzedawane w naszym sklepie.

Wisiorki Murrina występują w naszej ofercie w różnych wzorach, kolorach i wielkościach a co za tym idzie i w różnych cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pracując ciągle nad poszerzaniem oferty wisiorki Murrina mamy do wyboru w różnych opcjach: oprawione w srebro, lub tylko z samego szkła, transparentne lub matowe. Wisiorki w zestawach z kolczykami, na srebrnych łańcuszkach, na rzemykach lub jubilerskich sznurkach. Każda miłośniczka tego typu biżuterii znajdzie tu coś dla siebie.

Biżuteria sprzedawana w naszym sklepie jest sprowadzana z Włoch. Do każdego wisiorka dołączony jest certyfikat potwierdzający jego oryginalne pochodzenie. Na odwrocie większości wisiorków dodatkowo wybity jest znak gwarantujący, że jest to oryginalne szkło Murano.

Biżuteria Murano to nie tylko wisiorki, to również kolczyki , korale, pierścionki oraz delikatne komplety biżuterii – wisiorek z kolczykami wykonane techniką millefiori oprawione w srebrze.

Piękna biżuteria musi mieć odpowiednią oprawę, dlatego nasze produkty zapakowane są w eleganckie pudełka prezentowe z dołączonym certyfikatem potwierdzającym ich oryginalne pochodzenie. Biżuteria ze szkła Murano to gotowy pomysł na prezent, którym możesz sprawić radość bliskiej Ci osobie lub sobie samej.

Wierzymy, że oczaruje Was niebanalny urok naszej artystycznej biżuterii z duszą, a nosząc ją poczujecie magię weneckiej laguny zamkniętą w szkle :)

Ilość produktów: 364

Pokazano 1-12 z 364 pozycji