Biżuteria Murano

Biżuteria Murano to oryginalna szklana biżuteria pochodząca z wyspy Murano.
Przepiękne, niepowtarzalne wzornictwo z historię w tle gwarantuje doskonały wybór. Biżuteria jest wykonana według tradycyjnej metody pochodzącej aż z XIII wieku. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie, dlatego, mimo iż tworzone są według tych samych wzorów, każdy jest jedyny i wyjątkowy. W naszej ofercie posiadamy pojedyncze egzemplarze jak i powtarzalne wzory, ale nigdy nie są one identyczne. 
Nasza biżuteria posiada certyfikat potwierdzający jej pochodzenie. Na odwrocie większości wisiorków dodatkowo wybity jest znak gwarantujący, że jest to oryginalne szkło Murano. 
Każdy wisiorek zawieszony jest  na ozdobnym jubilerskim sznurku.
Inną grupą wisiorków są delikatne Murriny. Wykonane są one specyficzną techniką millefiori, która polega na układaniu wzorów z cieniutkich kolorowych laseczek szkła  i stapianiu ich w jedną całość. Powstały szklany pręt można dowolnie ciąć. Następnie otrzymane elementy oprawia się w srebro. Tak powstają Murriny sprzedawane w naszym sklepie.
Biżuteria Murano to nie tylko wisiorki, to również kolczyki czy broszki.
Każdy może znaleźć tu coś dla siebie.  Wierzymy, że oczaruje Was niebanalny urok naszej artystycznej biżuterii z duszą, a nosząc ją poczujecie magię weneckiej laguny zamkniętą w szkle :)

Ilość produktów: 65

Pokazano 1-12 z 65 pozycji