Wisiorki Serca

Wisiorki oferowane w tej kategorii mają kształt serc i serduszek. To chyba najbardziej znany i lubiany motyw występujący w biżuterii i wiemy, że ma bardzo wiele miłośniczek. W naszej ofercie mamy duży wybór serc w różnych wielkościach, kolorach i wzorach. Wierzymy, że każda wielbicielka tego wzoru znajdzie tu coś dla siebie.

Nasze wisiorki to oryginalna szklana biżuteria ze szkła Murano. Powstają w pracowni w Wenecji wg tradycyjnych metod sięgających aż XIII wieku. Biżuteria jest wykonywana ręcznie, dlatego, mimo iż tworzona jest według tych samych wzorów, każdy egzemplarz jest nieco inny i niepowtarzalny. W naszej ofercie posiadamy pojedyncze, jak i powtarzalne wzory, nigdy jednak nie są one identyczne. Nasza biżuteria posiada certyfikat potwierdzający jej pochodzenie. Na odwrocie większości wisiorków dodatkowo wybity jest znak gwarantujący, że jest to oryginalne szkło Murano.

Każdy wisiorek zawieszony jest  na ozdobnym jubilerskim sznurku. Nasze wisiorki doskonale pasują zarówno do codziennych stylizacji jak i do wieczorowych kreacji. 

Wisiorki Serca ze szkła Murano to doskonały pomysł na prezent. Serduszko nie jest zarezerwowane tylko dla zakochanych, z powodzeniem  można podarować je mamie, przyjaciółce, czy córce. Możemy być pewni, że osoba obdarowana otrzyma coś naprawdę wyjątkowego – kawałek niesamowitej historii zamkniętej w szkle.

Na wyspie Murano nadal wytwarza się biżuterię  w oparciu o techniki wywodzące się z XIII wieku. Dzisiaj nie trzeba już jechać do Włoch, żeby  zdobyć te cudeńka. Nie wychodząc z domu możecie zakupić je w naszym sklepie.

Ilość produktów: 16

Pokazano 1-12 z 16 pozycji