KILKA SŁÓW O BIŻUTERII MODUŁOWEJ

BIŻUTERIA MODUŁOWA, tak lubiana przez kobiety w ostatnich latach, ciągle zyskuje nowe zwolenniczki….
Czy już nimi jesteście? A może odkrywanie jej uroków ciągle jeszcze przed Wami?....

A zatem kilka słów o FILOZOFII biżuterii modułowej. Polega ona na dowolnym komponowaniu własnych, niepowtarzalnych wzorów z pojedynczych elementów-charmsów. Wybór charmsów jest ogromny, a zatem możliwości kompozycji praktycznie nieograniczone. Każdego dnia, w zależności od okoliczności i nastroju możecie stworzyć dowolną biżuterię. Spójrzcie na naszą ofertę charmsów :)

Na dobry POCZĄTEK PRZYGODY z biżuterią modułową warto zaopatrzyć się w odpowiednią bransoletkę lub naszyjnik bazę, które będą stanowiły podstawę wielu różnych kompozycji.
Wybór bransoletek baz jest duży i różnią się one materiałem (srebro i rzemień), strukturą (bransoletki srebrne: miękkie i twarde), kolorem (bransoletki z rzemienia), a także ceną.
W przypadku bransoletki miękkiej typu Snake warto zastanowić się także nad stoperami utrzymującymi razem całą kompozycję.
Tak jak w całej biżuterii modułowej, bazę dobiera się wg własnego uznania i oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć kilka baz:)

Dodatkowym atutem – niewątpliwie PRZYJAZNYM DLA NASZEJ KIESZENI:) - jest fakt, że poszczególne elementy można kupować pojedynczo, w zależności od możliwości. A zatem nawet najpiękniejsza i „najbogatsza” bransoletka jest w zasięgu ręki, jej skompletowanie może być po prostu rozłożone w czasie:)
Warto też mieć na uwadze, że niektóre koraliki – jak chociażby koraliki srebrne – można używać do wielu różnych kompozycji. Wymieniając tylko kilka szklanych charmsów w różnych kolorach można uzyskać zupełnie inny efekt i zupełnie inną bransoletkę :)

NIE ZAPOMINAJCIE O NASZYJNIKACH!
Biżuteria modułowa kojarzy się przede wszystkim z bransoletkami. Pamiętajcie jednak , że są również naszyjniki-bazy (w naszej ofercie 2 piękne modele ze srebra próby 925.
Naszyjniki bazy dają możliwość stworzenia pięknego kompletu z bransoletką, a ponadto są doskonałą propozycją dla Pań, które nie noszą bransoletek.

Łączcie ze sobą różne elementy i cieszcie się własną, niepowtarzalną biżuterię. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni :)
To doskonała zabawa, a zatem ZAPRASZAMY :)

PIELĘGNACJA BIŻUTERII

Biżuteria srebrna wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Srebro w naturalny sposób ulega oksydacji. W celu uzyskania odpowiedniego efektu należy stosować tylko i wyłącznie środki do tego 

przeznaczone. Do takich środków należą specjalne preparaty do czyszczenia srebra w płynie, paście lub w postaci nasączonej chusteczki.

W przypadku koralików szklanych ze srebrnym insertem nie  należy stosować płynu do czyszczenia srebra. Zastosowanie go może doprowadzić do zmatowienia szkła, z którego zrobiony jest koralik. Polecanym przez nas produktem do czyszczenia tego typu biżuterii jest nasączona specjalnym płynem chusteczka,  dzięki której biżuteria odzyska blask, a produkt nie ulegnie zniszczeniu.INFORMACJA TECHNICZNA

Informujemy, że kolorystyka zdjęć produktów może się nieznacznie różnić  w zależności od urządzenia, na którym wyświetlana jest strona sklepu.