Wisiorki

Wisiorki oferowane w tej kategorii to oryginalna szklana biżuteria pochodząca z wyspy Murano. Powstaje ona w niewielkim atelier położonym w samym sercu wyspy. Wyspa ta słynie z wyrobów szklanych wykonywanych tradycyjną metodą sięgającą aż XIII wieku. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie, dlatego, mimo iż tworzone są według tych samych wzorów, każdy jest jedyny i wyjątkowy. W naszej ofercie posiadamy pojedyncze egzemplarze, jak i powtarzalne wzory, ale nigdy nie są one identyczne. Nasza biżuteria posiada certyfikat potwierdzający jej pochodzenie. Na odwrocie większości wisiorków dodatkowo wybity jest znak gwarantujący, że jest to oryginalne szkło Murano.
Każdy wisiorek zawieszony jest  na ozdobnym jubilerskim sznurku ze srebrnym zapięciem z przedłużką. Szeroka oferta wisiorków zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wisiorki różnią się kolorem, wzorem, wielkością i ceną, dlatego każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Nasze wisiorki doskonale pasują zarówno do codziennych stylizacji jak i do wieczorowych kreacji. Wisiorki ze szkła Murano to doskonały pomysł na prezent. Możemy być pewni, że osoba obdarowana otrzyma coś naprawdę wyjątkowego – kawałek niesamowitej historii zamkniętej w szkle.

Na wyspie Murano nadal wytwarza się biżuterię  w oparciu o techniki wywodzące się z XIII wieku. Dzisiaj nie trzeba już jechać do Włoch, żeby  zdobyć te cudeńka. Nie wychodząc z domu możecie zakupić je w naszym sklepie.

Ilość produktów: 53

Pokazano 1-12 z 53 pozycji