Bransoletki gotowe

Bransoletki gotowe skomponowane są z elementów biżuterii modułowej: bransoletek baz oraz nałożonych na nie: charmsów szklanych i charmsów srebrnych.
W naszej ofercie mamy ponad 120 modeli bransoletek gotowych.

Posiadamy kilka rodzajów bransoletek baz:  miękkie bransoletki o splocie typu SNAKE, sztywne bransoletki BUNGLE, bransoletki posrebrzane oraz bransoletki z rzemyka. Bransoletki w zależności od modelu występują w rozmiarach od 17cm do 23cm.

Prezentujemy bransoletki w wielu wersjach kolorystycznych, w różnym stylu, rozmiarze i oczywiście w zróżnicowanej cenie. Mamy propozycje pasujące idealnie do wieczorowych kreacji i eleganckiego ubioru. W naszej kolekcji exclusive znajdziecie przepiękne, najbardziej okazałe bransoletki skomponowane z największej ilości charmsów. Posiadamy również przepiękne, mniej zobowiązujące modele do codziennych, lżejszych stylizacji.

Jeśli nie macie czasu lub ochoty na komponowanie własnych bransoletek, lub wolicie od razu zobaczyć efekt końcowy, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji. Kupując bransoletkę gotową pamiętajcie, że swobodnie możecie odejmować i dokładać koraliki do każdej z nich. Na tym właśnie polega wspaniała idea biżuterii modułowej: można dobierać charmsy dowolnie, według własnego, indywidualnego gustu i upodobania.

W naszej ofercie oprócz bransoletek gotowych mamy również kolczyki, co pozwala na skompletowanie własnego i jedynego  w swoim rodzaju zestawu biżuterii.

Nasza biżuteria wykonana jest ze szkła Murano i srebra wysokiej próby 925.

Bransoletki gotowe stanowią doskonały pomysł na prezent.

Ilość produktów: 79

Pokazano 1-12 z 79 pozycji