Wisiorek Murrina Żółto - Grafitowa na srebrnym łańcuszku - biżuteria szkło Murano skarbymurano.pl
  • Wisiorek Murrina Żółto - Grafitowa na srebrnym łańcuszku - biżuteria szkło Murano skarbymurano.pl
  • Wisiorek Murrina Żółto - Grafitowa na srebrnym łańcuszku - biżuteria szkło Murano skarbymurano.pl

Wisiorek Murrina Żółto - Grafitowa na srebrnym łańcuszku - biżuteria szkło Murano

NMS03.SM
196,00 zł
Produkt dostępny

Pełen uroku, delikatny wisiorek ze szkła weneckiego. Murrina pokryta jest w całości drobniutkimi kwiatkami tworzącymi piękny, regularny wzór. Kwiatowy motyw został uzyskany dzięki zastosowaniu specyficznej techniki millefiori wywodzącej się z wyspy Murano. Technika ta polega na układaniu wzorów z cieniutkich kolorowych, laseczek szkła i stapianiu ich w jedną całość, z których powstają delikatne kwiatuszki. Słowo "millefiori" dosłownie znaczy tysiące kwiatów. Murrina otoczona jest srebrną obwódką i zawieszona na delikatnym, srebrnym łańcuszku

Długość
Ilość

  • Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zamówienia Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zamówienia
  • Bezproblemowe zwroty Bezproblemowe zwroty

Wisiorek ze szkła weneckiego w obwódce ze srebra wysokiej próby 925, zawieszony na srebrnym łańcuszku typu żyłka. Ręczne wykonanie sprawia, że mimo realizacji wg określonego wzoru, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy, każdy jest nieco inny i niepowtarzalny.

Długość łańcuszka do wyboru: 42cm lub 45cm
Wielkość Murriny: 26 mm

W naszej ofercie mamy wisiorki Murrina w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach.

  • wisiorek szkło weneckie
  • produkt włoski certyfikowany
  • biżuteria artystyczna, wykonana ręcznie

Charakterystyczny wzór został uzyskany dzięki zastosowaniu  techniki millefiori wywodzącej się z wyspy Murano. Polega  ona na  stapianiu kolorowych szklanych prętów, z których powstaje najczęściej kwiatowy wzór.  Wszystko zależy od umiejętności i fantazji artysty. Powstałe pręty tnie się na małe elementy. Kolejnym etapem jest układnie wzoru z drobniutkich  szklanych kawałków, a następnie zatopienie  ich w przezroczystym szkle. Tak powstają wisiorki Murriny oferowanie w naszym sklepie. Na stworzenie każdej Murriny trzeba poświęcić wiele czasu i cierpliwości.  Każdy artysta obowiązkowo dokłada jeszcze swoje serce, bo to gwarantuje powstanie tak pięknej biżuterii. 

Na wyspie Murano nadal wytwarza się biżuterię  w oparciu o techniki wywodzące się z XIII wieku. Dzisiaj nie trzeba już jechać do Włoch, żeby  zdobyć te cudeńka. Nie wychodząc z domu możecie zakupić je w naszym sklepie.

Wisiorek Murrina na srebrnym łańcuszku jest zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe, a zatem jest to doskonały pomysł na prezent.

Vetro Murano
NMS03.SM

Opis

Materiał
szkło Murano i srebro próby 925
Wielkość
26 mm
Kraj pochodzenia
Włochy
Gwarancja
2 lata
Rodzaj biżuterii
artystyczna

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Produkty podobne

(Ilość produktów: 16 )