Ramki na zdjęcia

Kto z nas nie kocha oglądać zdjęć czy to z wakacyjnych podróży, czy ważnych momentów w naszym życiu? Wielu te utrwalone na zdjęciach chwile oprawia w ramki, aby cieszyć się nimi na okrągło. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziłyśmy do oferty wyjątkowe ramki ze szkła Murano. Ramki oferowane w sklepie Skarby Murano powstają w sercu malutkiej wyspy, która słynie na całym świecie z wyrobów szklarskich. Piękne szkło, precyzyjne wykonanie oraz eleganckie welurowe wykończenie świadczą o wysokiej jakości produktu. Ciekawe zestawienie barw, szeroka gama kolorów oraz różne wymiary ramek pozwolą zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

Te wyjątkowe ramki niewątpliwie będą ozdobą wielu wnętrz. Każda ramka zapakowana jest w elegancki, satynowy woreczek. Do każdego produktu dołączony jest certyfikat potwierdzający jego oryginalne pochodzenie.

Ramki z naszej oferty to gotowy pomysł na prezent. Zatrzymajcie ważne dla Was chwile na dużej oprawiając je w wyjątkowe ramki ze szkła Murano.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji